FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 10291228
nr 1029 1228
ARMCHAIRS
one pair, 1930s, wear, damages.
1 par, 1930-tal
Condition: slitage, skador
600
SEK 600
Monday April 4 2016
at 20:24:10
150 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr